MSZE ŚWIĘTE NIEDZIELNE odprawiane w języku polskim w Australii i Nowej Zelandii
(dane uaktualnione we wrześniu 2020 roku przez Polskich Księży Jezuitów w Melbourne)


AUSTRALIA

V I C T O R I A
ARDEER: Kościół Matki Bożej 67 Blanche St. Ardeer – o 10:30
BAYSWATER: Polski Dom Spokojnej Starości – 3 Percival St. Bayswater – w soboty o 16:00
ESSENDON: Polskie Sanktuarium Maryjne – 8 Aberfeldie St. Aberfeldie – o 10:00 i 19:00 (w soboty 19:00)
GEELONG: Bazylika Matki Bożej Anielskiej – 136 Yarra St. Geelong – o 12:15
KEYSBOROUGH: Sankuarium Bożego Miłosierdzia – 337 Greens Rd. Keysborough – o 9:00 i 11:00 (w soboty 19:00)
NORTH SUNSHINE: Kościół Świętej Bernadetty – 59 Westmoreland Rd. North Sunshine – o 9:45
OAKLEIGH: Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa – 24 Johnson St. Oakleigh – o 18:00
RICHMOND: Kościół Świętego Ignacego – 326 Church St. Richmond – o 12:00 (w soboty 19:00)
RINGWOOD: Kościół M.B. Nieustającej Pomocy – 14 Bedford Rd. Ringwood – o 8:00
ST. ALBANS: Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa – 4 Winifred St. St. Albans – o 9:00
YARRAVILLE: Kościół Świętego Augustyna – 71 Somerville Rd. Yarraville – o 11:30

NOWA POŁUDNIOWA WALIA
ASHFIELD: Kościół Św. Wincentego – 12 Bland St. Ashfield – o 12:00
BANKSTOWN: Kościół Św. Feliksa – 550 Chapel St. Bankstown – o 12:00
BERESFIELD: Kościół p/w Matki Bożej z Lourdes – 209 Anderson Dr. Beresfield – 4 niedz. – o 8:00
CABRAMATTA: Kościół Najśw. Serca Pana Jezusa – 13 Park Rd. Cabramatta – o 11:15
FAIRFIELD: Kościół Królowej Różańca Świętego – 18 Vine St. Fairfield – o 7:30
HAMILTON: Katedra p/w Najśw. Serca Pana Jezusa – 841 Hunter St. Newcastle West – o 11:30
KIRRIBILLI: Kościół Matki Bożej Gwiazdy Morza – 44 Willoughby St. Kirribilli – o 10:00
LIVERPOOL: Kościół Wszystkich Świętych – 48 George St. Liverpool – o 18:30
MAITLAND (NEWCASTLE): Kaplica Matki Bożej (St. John the Baptist School) – 12 Victoria St. Maitland – o 9:00
MARAYONG: Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej – 132 Quakers Rd. – o 9:00, 11:00 i 18:30
MAROUBRA BAY: Kościół Najśw. Maryi Panny i św. Józefa – 246 Malabar Rd. – (w soboty 19:00)
MINTO: Kościół Świętej Trójcy – Guernsey Ave. Minto – o 10:15
PENROSE PARK: Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Miłosierdzia – 120 Hanging Rock Rd. Berrima – o 11:00
WOOLONGONG: Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP – 48 Princes Hwy. Unanderra – o 10:45

POŁUDNIOWA AUSTRALIA
CROYDON PARK: Kościół Św. Marii Małgorzaty – 286 Torrens Rd. Croydon Park – o 8:30
MORPHETT VALEY: Kościół Matki Bożej Wspomożenia Wiernych – 3 Venning St. Morphett Valey – o 12:00
OTTOWAY: Kościół Św. Maksymiliana Kolbe – 85 Rosewater Tarace, Ottoway – o 10:30
SALISBURY: Kościół Św. Augustyna – 232 Commercial Rd. Salisbury – o 12:00
UNLEY: Kościół Zmartwychwstania Pańskiego – 31 King William Rd. Unley – o 9:30 i 11:00 (w soboty 18:00)

ZACHODNIA AUSTRALIA
FREMANTLE: Bazylika Św. Patryka – 47 Adelaide St. Fremantle – 1 niedziela miesiąca o 12:15
GREENMOUNT: Kościół Św. Antoniego – 96 Innamincka Rd. Greenmount – o 10:30
MAYLANDS: Kościół M.B. Królowej Polski – 35 Eighth Ave. Maylands – o 8:00, 9:30 i 19:00
WEST PERTH: Kościół Św. Brygidy – 69B Morrison Rd. Midland – o 11:30

KWINSLANDIA
BOWEN HILLS: Kościół Matki Bożej Zwycięskiej – 1 Roche Ave. Bowen Hills – o 10:00 (w soboty 18:00)
SURFERS PARADISE: Kościół Serca Pana Jezusa – 50 Fairway Dr. Clear Island Waters – o 11:30
SUNSHINE COAST: Kościół Matki Bożej – King St. Buderim – 3 niedziela miesiąca o 14:00

TASMANIA
HOBART: Kaplica – Rosary Gardens – Creek Rd. New Town – w soboty o 18:00
MOONAH: Kościół Św. Teresy – 24 Hopkins St. Moonah – o 10:45
LAUNCESTON: Kościół Św. Apostołów – 44 Margaret St. Launceston – 2 niedz. miesiąca o 16:00
ULVERSTONE: Kościół Najśw. Serca Pana Jezusa – 3 Alexandra St. Ulverstone – 5 niedz. miesiąca o 16:30

CANBERRA
NARRABUNDAH: Centrum Jana Pawła II – 211 Goyder St. Narrabundah – o 11:00 (w soboty 18:00)

 


NOWA ZELANDIA

WELLINGTON: Jościół św. Joachima – 1 Stanley St. Berhampore – o 9:30
WELLINGTON: Kościół św. Martina de Porres’s – 8 Park Ave. Epuni, Lower Hatt – o 11:30