Au:  Pl:

MSZE ŚWIĘTE NIEDZIELNE
odprawiane w języku polskim
w Australii i Nowej Zelandii

(dane uaktualnione w marcu 2017 roku przez Polską Misję Katolicką w Australii i NZ)


V I C T O R I A

ARDEER: kościół Matki Bożej 67 Blanche St. Ardeer – o 10.30
BAYSWATER: Polski Dom Spokojnej Starości - 3 Percival St. Bayswater – w soboty o 16.00
ESSENDON: Polskie Sanktuarium Maryjne - 8 Aberfeldie St. Aberfeldie – o 10.00 i 19.00 (w soboty 19.00)
GEELONG: Bazylika Matki Bożej Anielskiej - 136 Yarra St. Geelong – o 12.15
KEYSBOROUGH: Sankuarium Bożego Miłosierdzia - 337 Greens Rd. Keysborough – o 9.00 i 11.00 (w soboty 19.00)
NORTH SUNSHINE: Kościół Świętej Bernadetty - 59 Westmoreland Rd. North Sunshine – o 9.45
OAKLEIGH: Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa - 24 Johnson St. Oakleigh – o 18.00
RICHMOND: Kościół Świętego Ignacego - 326 Church St. Richmond – o 12.00 (w soboty 19.00)
RINGWOOD: Kościół M.B. Nieustającej Pomocy - 14 Bedford Rd. Ringwood – o 8.00
ST. ALBANS: Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa - 4 Winifred St. St. Albans – o 9.00
YARRAVILLE: Kościół Świętego Augustyna - 71 Somerville Rd. Yarraville – o 11.30

NOWA POŁUDNIOWA WALIA


ASHFIELD: Kościół Św. Wincentego - 12 Bland St. Ashfield – o 12.00
BANKSTOWN: Kościół Św. Feliksa - 550 Chapel St. Bankstown – o 12.00
BERESFIELD: Kościół p/w Matki Bożej z Lourdes - 209 Anderson Dr. Beresfield – 4 niedz. - o 8.00
CABRAMATTA: Kościół Najśw. Serca Pana Jezusa - 13 Park Rd. Cabramatta – o 11.15
FAIRFIELD: Kościół Królowej Różańca Świętego - 18 Vine St. Fairfield – o 7.30
HAMILTON: Katedra p/w Najśw. Serca Pana Jezusa - 841 Hunter St. Newcastle West – o 11.30
KINGSWOOD: Kościół św. Józefa - 12-22 Richmond Rd. Kingswood – (w soboty 16.00)
KIRRIBILLI: Kościół Matki Bożej Gwiazdy Morza - 44 Willoughby St. Kirribilli – o 10.00
LIVERPOOL: Kościół Wszystkich Świętych - 48 George St. Liverpool – o 18.30
MAITLAND (NEWCASTLE): Kaplica Matki Bożej (St. John the Baptist School) - 12 Victoria St. Maitland – o 9.00
MARAYONG: Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej - 132 Quakers Rd. – o 9.00, 11.00 i 18.30
MAROUBRA BAY: Kościół Najśw. Maryi Panny i św. Józefa - 246 Malabar Rd. – (w soboty 19.00)
MINTO: Kościół Świętej Trójcy - Guernsey Ave. Minto – o 10.15
PENROSE PARK: Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Miłosierdzia - 120 Hanging Rock Rd. Berrima – o 11.00
WOOLONGONG: Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP - 48 Princes Hwy. Unanderra – o 10.45

POŁUDNIOWA AUSTRALIA

CROYDON PARK: Kościół Św. Marii Małgorzaty - 286 Torrens Rd. Croydon Park - o 8.30
MORPHETT VALEY: Kościół Matki Bożej Wspomożenia Wiernych - 3 Venning St. Morphett Valey – o 12.00
OTTOWAY: Kościół Św. Maksymiliana Kolbe - 85 Rosewater Tarace, Ottoway – o 10.30
SALISBURY: Kościół Św. Augustyna - 232 Commercial Rd. Salisbury - o 12.00
UNLEY: Kościół Zmartwychwstania Pańskiego - 31 King William Rd. Unley - o 9.30 i 11.00 (w soboty 18.00)

ZACHODNIA AUSTRALIA

FREMANTLE: Bazylika Św. Patryka - 47 Adelaide St. Fremantle - 1 niedziela miesiąca o 12.15
GREENMOUNT: Kościół Św. Antoniego - 96 Innamincka Rd. Greenmount - o 10.30
MAYLANDS: Kościół M.B. Królowej Polski - 35 Eighth Ave. Maylands – o 8.00, 9.30 i 19.00
WEST PERTH: Kościół Św. Brygidy - 69B Morrison Rd. Midland – o 11.30

KWINSLANDIA

BOWEN HILLS: Kościół Matki Bożej Zwycięskiej - 1 Roche Ave. Bowen Hills – o 10.00 (w soboty 18.00)
DARRA: Kościół Matki Bożej - 113 Darra Station Rd. Darra - o 7.45
SURFERS PARADISE: Kościół Serca Pana Jezusa - 50 Fairway Dr. Clear Island Waters - o 11.30
SUNSHINE COAST: Kościół Matki Bożej - King St. Buderim – 3 niedziela miesiąca o 14.00
WOODRIGE: Kościół Św. Pawła - St. Paul’s Drive Woodrige - w soboty o 19.30

TASMANIA

HOBART: Kaplica – Rosary Gardens - Creek Rd. New Town – w soboty o 18.00
MOONAH: Kościół Św. Teresy - 24 Hopkins St. Moonah - o 10.45
LAUNCESTON: Kościół Św. Apostołów - 44 Margaret St. Launceston – 2 niedz. miesiąca o 16.00
ULVERSTONE: Kościół Najśw. Serca Pana Jezusa - 3 Alexandra St. Ulverstone - 5 niedz. miesiąca o 16.30

CANBERRA

NARRABUNDAH: Centrum Jana Pawła II - 211 Goyder St. Narrabundah - o 11.00 (w soboty 18.00)

NOWA ZELANDIA

AUCKLAND: Kościół św. Bernadetty – 27 Bailey Rd., Mt. Wellington – o 11.00
WELLINGTON: Jościół św. Joachima – 1 Stanley St. Berhampore – o 9.30
WELLINGTON: Kościół św. Martina de Porres’s – 8 Park Ave. Epuni, Lower Hatt – o 11.30

WIELKOPOSTNE REKOLEKCJE 2017
W WIKTORII

ARDEER
12 marzec – niedziela – godz. 10.30
13 marzec – poniedziałek – godz. 10.00
14 marzec – wtorek – godz. 10.00
15 marzec -  środa – godz. 10.00
Spowiedź święta – 15 marzec –  środa – od godz. 9.30

ST. ALBANS
12 marzec – niedziela – godz. 9.00
13 marzec – poniedziałek – godz. 18.00
14 marzec – wtorek – godz. 18.00
15 marzec -  środa – godz. 18.00
Spowiedź święta – 15 marzec – środa – od godz. 17.30

GEELONG
19 marzec – niedziela – godz. 12.15
20 marzec – poniedziałek – godz. 18.00
21 marzec – wtorek – godz. 18.00
Spowiedź święta – 21 marzec – wtorek – od godz. 17.30

RINGWOOD
23 marzec – czwartek – godz. 10.30
24 marzec  - piątek – godz. 10.30
25 marzec – sobota – godz. 10.30
Spowiedź święta -  24 marzec – piątek - od godz. 10.00

KEYSBOROUGH
26 marzec – niedziela – godz. 9.00 i 11.00
27 marzec – poniedziałek – godz. 19.00
28 marzec – wtorek – godz. 19.00
29 marzec – środa – godz. 19.00
Spowiedź  święta – 29 marzec – środa – od godz. 18.00

ESSENDON
30 marzec – czwartek – godz. 19.00
31 marzec  - piątek – godz. 19.00
1 kwiecień – sobota – godz. 19.00
2 kwiecień – niedziela – godz. 10.00
Spowiedź święta  - 1 kwiecień - sobota– od godz. 18.00

OAKLEIGH
2 kwiecień – niedziela – godz. 18.00
3 kwiecień – poniedziałek – godz. 19.00
4 kwiecień – wtorek – godz. 19.00
Spowiedź święta – 4 kwiecień – wtorek – od godz. 18.30

RICHMOND
2 kwiecień – niedziela – godz. 12.00
6 kwiecień – czwartek – godz. 19.00
7 kwiecień -  piątek – godz. 19.00
8 kwiecień – sobota – godz. 19.00
Spowiedź święta – w sobotę, 8 kwiecień od godz. 19.00

YARRAVILLE
9 kwiecień – Niedziela Palmowa – godz.11.30

NORTH SUNSHINE
9 kwiecień – Niedziela Palmowa – godz. 9.45
10 kwiecień – Wielki Poniedziałek – godz. 19.00
11 kwiecień – Wielki Wtorek – godz. 19.00
Spowiedź święta -  Wielki Wtorek, 11 kwiecień – od godz. 18.30

ks. ZBIGNIEW RAKIEJ SCH

 

 



Rekolekcje w tym roku wygłosi w Wiktorii ks. ZBIGNIEW RAKIEJ SCH z Polski, kapłan ze zgromadzenia księży chrystusowców.
Przez wiele lat pełnił odpowiedzialna funkcję Wikariusza Generalnego zgromadzenia.

 

 

 



Duszpasterze polscy
składają najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne
wszystkim Rodakom zamieszkałym w Wiktorii,
a także organizacjom polonijnym,
redakcji i czytelnikom Tygodnika Polskiego
oraz redaktorom i słuchaczom radia SBS i 3ZZZ.

Błogosławionych i radosnych Świąt!
Szczęść Boże w Nowym Roku!

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com